chana@authentic-clinic.co.il
052-4663665 שיטות הטיפול


אסטרולוגיה

מפה אסטרולוגית הינה כלי עצומתי ליעוץ אישי, יעוץ זוגי, התאמת מקצוע, יעוץ להורים ועוד תחומים שונים.


המפה מאירה לנו את הדרך ועוזרת לנו לקבל החלטות שיובילו
 אותנו למיצוי מלוא הפוטנציאל שנולדנו עמו. פעמים רבות אנו נוטים להזניח את הצורך והתועלת בהכרת עצמנו, או שאנו חושבים שאנו מכירים את עצמנו וייתכן שכך. אבל הכלי האסטרולוגי בא לאפשר את הרחבת המידע על נדבכיו העמוקים ביותר, המפה לא רק מראה את התכונות המולדות אלא גם את האיך להשתמש בהם. האסטרולוגיה הוא כלי מדהים הפורשת בפני כל אדם את מורכבויות אישיותו, את האנרגיות המפעילות אותו  את חולשתו ועוצמתו. מפת הלידה מצביע על תכונות רבות ושונות הטמונות בכל אדם, כל אדם הוא הוויה מופלאה מורכבת וייחודית שהמפה האסטרולוגית מאפשרת לנו להכיר, כמובן שמפת הלידה יכולה להיות כלי יעיל ביותר להכרת הפנימיות והשגת האושר.
       

אסטרולוגיה ויסודות בטבע
אסטרולוגיה היא שיטה המבוססת על אנרגיות. קיימים ארבעה סוגי אנרגיה בסיסיים: אש, אדמה, אויר,
מים ואלו למעשה האנרגיות הבסיסיות הנמדדות ומטופלות ע"י האסטרולוגיה. אנרגיות אלו הן המרכיב הבסיסי של היקום בכלל והאדם בפרט. רגע הלידה שאיפת האוויר הראשונה, הוא הרגע שבו אנו מתחילים לטפל באנרגיות של היקום ישירות ולא דרך האם ולכן רגע זה כה חשוב מבחינת עיצוב המערכת האנרגטית של האדם.

כל סוג של יסוד מיצג סוג של אנרגיה בסיסית המתפקדת אצל האדם ואשר באה לידי ביטוי בסוג מסוים של התנסות ובמצב מסוים של הכרה.

יסוד האש – נותן אמונה עצמית גבוהה וכוח רצון. זוהי אנרגיה דינמית מרגשת ובעלת התלהבות. מזלות האש צריכים הרבה ביטוי עצמי ומרחב פעולה. הם אינם בעל סבלנות רבה, במיוחד כלפי מזלות רגישים ואטיים יותר כמו מים ואדמה. יסוד האוויר יכול להלהיב ולכוון את האש בעזרת רעיונות חדשים אשר נותנים לאש מטרה וכיוון פעולה. 


יסוד האדמה –
הוא היסוד הבסיסי של המישור הפיזי. אנרגיה זו מחפשת ביטוי בעולם החומרי המעשי. מזלות האדמה מותאמים טוב לחיים על כדור הארץ, לאתגרי המחייה ולהשתלבות במבנה חברתי. למזלות האדמה יכולת עמידות גבוהה. הם זהירים וקונבנציונאליים. מזלות האוויר נראים להם לא מעשיים וכמרחפים באוויר. יסוד האש נראה להם כילדותי, חסר מנוחה ולא יציב. יסוד המים עוזר להרגשת הביטחון והעמידות.


יסוד האוויר –
קשור לעולם המחשבות ולאינטלקט. זהו עולם התפישה והמבנים שמאחורי הצורה החומרית של האדמה. מזלות האוויר מלאים ברעיונות ובגישות חברתיות סוציאליות. מחשבות מופשטות מילים אמונות, תקשורת, אובייקטיביות, מבנים חברתיים, זהו מישור הפעילות שלהם. לאנרגית האוויר יש יכולת ניתוק מהסביבה החומרית ומעולם הרגשות. הם לא אוהבים את ההגבלות של מזלות האדמה, ולא את עומק הרגשות של מזלות המים. מזלות האש מלהיבים אותם ונותנים להם הרגשת ביטחון.


יסוד המים –
קשור לעולם הרגשות. זהו עולם של דקויות תחושתיות. לעתים מרגישים מזלות המים שכל אותם דקויות עדינות שמתחוללות מאחורי הקלעים הם יותר מוחשיות ממה שקורה בעולם המעשי על פני השטח. מזלות המים הם אמפאתיים לאנשים אחרים. הם יכולים להגיע בקלות למצב בו הם נשלטים ע"י רגשותיהם ברצונות כפייתיים, פחדים לא הגיוניים ורגישות יתר. הם מרגישים בנוח עם יסוד האדמה אשר נותן צורה למצב "הנוזלי" בו הם נמצאים ועוזר להרגשת היציבות והביטחון. הם לא אוהבים את מבנה האישיות החזק של יסודות האש והאוויר. הם אינם מסתדרים עם חוסר ההתחשבות של מזלות האש ולא עם חוסר העומק של מזלות האוויר.


כל סוג יסוד יכול להתבטא בשלוש איכויות יוזם, מקובע, ומשתנה, לכן נוצרות שתיים עשרה צורות בסיסיות של אנרגיה. צורות אנרגיה בסיסיות אילו נקראות מזלות.

אסטרולוגיה וגוף האדם

מזל טלה–חודש ניסן מתאריך 24.3 – 23.4

מזל טלה הוא יסוד אש, יוזם, וחיובי. לכן הטלה הוא אנרגטי, פעלתן יוזם פעילויות ומוחצן. הטלה הוא עצמאי ואגוצנטרי. הטלה אוהב להתחיל בפעילויות אך לאחר שהדברים מסתדרים הוא מאבד עניין. הטלה הוא אימפולסיבי, מהיר פעולה, אמיץ, ומנהיג.
חשיבה וגישה: בן מזל טלה מצטיין במעוף וברעיונות מקוריים, הוא רואה את התמונה בכללותה אך נוטה להתעלם מפרטים. החשיבה מהירה, התגובה מיידת וצורת הדיבור עלולה להיות סרקסטית ועוקצנית, עם נטייה לווכחנות ולרגזנות. הטלה הוא חם מזג ומתרגז בקלות, אך כעסו שוכח במהרה והוא אינו נותר טינה.

בריאות: האזור הפגיע בגוף הוא הראש. בני מזל טלה רבים סובלים מכאבי ראש ונוטים להיפגע ולהיפצע בו  גם קיימת אפשרות לתאונות הנגרמות כתוצאה מהתנהגות אימפולסיבית. ​

מזל שור–חודש אייר מתאריך 24.4 – 23.5

מזל שור הוא יסוד אדמה, מקובע, ושלילי. לכן הוא מעשי, עקשן, זהיר ומופנם. השור מחפש בטחון ומוצא אותו בדרך כלל בדברים ארציים כמו רכוש ומעמד. השור אוהב דברים יפים, אמנותיים ומקיף את עצמו בהם. הוא לא מפחד מאחריות ויש לו גם הרבה סבלנות. השור מתפרץ לעתים רחוקות מאוד אך כשזה קורה צריך להיזהר. הוא יודע לעבוד קשה אך מעדיף לנוח בין משימה למשימה.

חשיבה וגישה: צורת החשיבה של בן מזל שור היא איטית, שקולה, יסודית והגיונית, אך אינה מצטיינת במעוף או במקוריות. חלק מבני המזל מצטיינים במתמטיקה. דיבורו של בן מזל שור הוא איטי וכבד, הוא ניחן בשלווה נפשית ובסובלנות רבה. אך כאשר עוברים את הגבול – השור הידוע במזגו הנוח "רואה אדום" מתפרץ בזעם ונוגח בתוקפנות המדהימה את מכריו. בכך הוא מזכיר את האדמה הבטוחה, המוצקה השלווה, שכאשר היא נעה – קורה הדבר בפתאומיות ובקיצוניות.

בריאות: האזורים הפגיעים בגוף הם העורף הצוואר והגרון, רבים מבני המזל נוטים לאכילה מופרזת ולהשמנה הגורמת ללחץ דם גבוהה.
מזל תאומים–חודש סיון מתאריך 24.5 – 23.6


מזל תאומים הוא יסוד אוויר, משתנה, וחיובי. לכן הוא תקשורתי, מסתגל בקלות ומוחצן. התאומים הוא מזל צעיר, הילד הנצחי. הוא צריך תקשורת והחלפת מידע עם כמה שיותר אנשים. הוא אינו רוצה להתעסק עם דברים "מלוכלכים" כמו רגשות והתעמקות. הוא מעדיף לדעת קצת על הרבה נושאים. האישיות של תאומים נוטה לאמביוולנטיות והוא יכול להיות אדם שונה במצבים שונים. הוא חסר מנוחה ואוהב להתעסק עם כמה שיותר דברים ולא לאבד אופציות.

חשיבה וגישה: בן מזל תאומים הוא צמא ידע וסקרן, בעל תפיסה מהירה, קלות ביטוי, דיבור מהיר ומבריק חוש הומור, כשרון לשפות ולכתיבה.

בריאות: האזורים הפגיעים הם המערכת העצבים, הריאות, אברי הנשימה והידיים. ​

מזל סרטן–חודש תמוז מתאריך 24.6 – 23.7


מזל סרטן הוא יסוד מים, יוזם, ושלילי. לכן הוא מזל רגשי, פעיל, ומופנם. מזל סרטן הוא רגיש ביותר אשר אוהב את הבית והמשפחה. הוא מזל פעיל שעושה דברים להגיע אל מטרתו אך תמיד בצורה עקיפה. הסרטנים מגנים על עצמם מאפשרות של פגיעה רגשית באמצעות נסיגה לתוך עצמם. מצבי רוח שלהם משתנים תכופות והם לא יציבים רגשית.הם ניחנים באינטואיציה ודמיון עשיר.

חשיבה וגישה: לבני מזל סרטן חשיבה אינטואיטיבית ורגשית, אך יחד עם זאת מעשית וממולחת.

בריאות: האזורים הפגיעים בגוף הם החזה, הרחם והקיבה.

מזל אריה–חודש אב מתאריך 24.7 – 23.8

מזל אריה הוא יסוד אש, מקובע, וחיובי. לכן הוא מזל אנרגטי, יציב זהיר ומוחצן. מזל אריה הוא מזל של מנהיגות ושל הצורך להיות במרכז. האריה הוא מזל דרמטי מאוד וכל פעולה נעשית בצורה תיאטראלית. הוא נדיב ואמיץ בדרך כלל. מזל אריה הוא עקשן ולא ניתן להזיזו בקלות מדעותיו.

חשיבה וגישה: בן מזל אריה הוא אופטימי, גלוי לב, מצטיין בחוש ארגוני ובעל אופקים רחבים אך נוטה להתעלם מפרטים. הוא נאמן להשקפותיו וקשה לו מאוד לשנות את דעותיו.

בריאות: האזורים הפגיעים בגוף הם הלב והגב.  ​

מזל
בתולה–חודש אלול מתאריך 24.8 – 23.9

מזל בתולה הוא יסוד אדמה, משתנה ושלילי. לכן הוא מזל מעשי, מסתגל ומופנם. מזל זה הוא מזל אנליטי שאוהב לפרק לגורמים ולהתעסק עם פרטים וחלקים קטנים. מזל בתולה הוא מזל צנוע שאוהב לשרת אחרים. הוא אוהב סדר אשר נובע מהרצון לטוהר, ארגון חיי היום יום המעשיים, וכן הטיפול בגוף ובבריאות הם בעלי חשיבות עליונה. מזל בתולה ביקורתי מאוד כלפי אחרים וכלפי עצמו.

חשיבה וגישה: גישת החשיבה של בן מזל בתולה היא שכלתנית ותכליתית, והוא מצטיין בזיכרון טוב לפרטים כושר ביטוי מצוין בכתב ובעל פה, ובחוש הומור אירוני. בני המזל מתעניינים בכל הקשור בבריאות ובתזונה ונוטים להיפוכונדרייה. רוב הבתולות מתרחקות מרעיונות מופשטים ומחשיבה פילוסופית.

בריאות: האזור הפגיע בגוף הוא המעיים, וקיימת נטייה לכיב קיבה כתוצאה מדאגנות.   ​

מזל מאזניים–חודש תשרי מתאריך 24.9 – 23.10

מזל מאזניים הוא יסוד אוויר, יוזם וחיובי. לכן הוא מזל תקשורתי, פעיל ומוחצן. מזל המאזניים שואף לאיזון בכל נושא. הוא שוקל רבות עד ההגעה להחלטה. מזל זה צריך להיות מעורב במערכות יחסים, אחרת אין הוא מוצא טעם לחיים. מזל מאזניים ניחן בעדינות, דיפלומטיות  טעם טוב וקסם אישי רב. הוא אוהב שלום והרמוניה.

חשיבה וגישה: לבן מזל מאזניים אינטליגנציה גבוהה, גישה אובייקטיבית וכושר שיפוט רב, אך הוא מתקשה להגיע לידי החלטה, ומושפע בקלות מדעות הזולת.

בריאות: האזור הפגיע בגוף הוא הכליות.  

מזל
עקרב–חודש חשוון מתאריך 24.10 – 23.11


מזל עקרב הוא יסוד מים, מקובע ושלילי. לכן זהו מזל רגשי, זהיר, ומופנם. מזל עקרב הוא מזל בעל חיצוניות קרה ורגשות סוערים ביותר מבפנים. הוא בעל מח אנליטי, חקרני אשר פועל בעזרת אינטואיציה. זהו מזל עם הכוח להרוס וגם ליצור. לעיתים קרובות המיניות מוקצנת ומשתלטת על הכול. נטייה חזקה למיסטיקה. כל נושא נבדק ע"י העקרב לעומק ובצורה עזה וסוחטת. בעקרב יש את הצורך העצום "לדעת".

חשיבה וגישה: לבן העקרב צורת חשיבה מעמיקה, החודרת אל מתחת לפני השטח ואינה מסתפקת בצד הגלוי של הדברים. החוש הפסיכולוגי מפותח, וקיימת יכולת לרדת לסוף דעתו של הזולת בצורה הגובלת לעתים בקריאת מחשבות. לבן המזל נטייה לסודיות ומשיכה לכל דבר נסתר וחבוי.

בריאות: האזורים הפגיעים בגוף הם אברי המין והאף.   ​

מזל
קשת–חודש כסלו מתאריך 24.11 – 23.12

מזל קשת הוא יסוד אש, משתנה וחיובי. לכן זהו מזל אנרגטי, מסתגל ומוחצן. מזל קשת אוהב דברים בגדול.  בן מזל קשת אינו אוהב להיכנס לפרטים אותם הוא משאיר לאחרים. בן מזל קשת אוהב להיות בחוצות, לטייל בעולם, ללמוד את הפילוסופיה מאחרי דברים והעיקר להישאר חופשי. האויב הגדול הוא השעמום ותמיד צריך לעשות משהו. קשת הוא מזל אופטימי אך לא תמיד אחראי.

חשיבה וגישה: לבן מזל קשת חשיבה מופשטת. רבים מבני המזל הוגים בבעיות שברומו של עולם ומגלים נטיות פילוסופיות. הם מצטיינים בשיפוט טוב, מתייחסים למצב בכללותו, ונוטים להתעלם מפרטים. גילוי לבם נוטה לעתים לחוסר טקט.

בריאות: האזור הפגיע בגוף הוא אגן הירכיים.

מזל גדי–חודש טבת מתאריך 24.12 – 23.1


מזל גדי הוא יסוד אדמה, יוזם ושלילי. לכן זהו מזל מעשי, פעיל ומופנם. למזל גדי מצבור עצום של משמעת עקשנות ושאפתנות. זהו מזל "זקן" ואוהב מסורת. הוא תמיד נכון לקבל אחריות.

חשיבה וגישה: לגדי גישה רצינית ומפוכחת כבר בגיל צעיר, יכולת ללמוד מנסיון העבר והגיון מפותח. הוא מקפיד ומחמיר, קריר ומחושב, ציני ובעל הומור אירוני. תפיסת עולמו ארצית, מוגבלת ושמרנית, הוא ספקן ומסתייג מדעות חדשות.

בריאות: האזורים הפגיעים בגוף הם הברכיים, השיניים והעור.  ​

מזל דלי–חודש שבט מתאריך 24.1 – 23.2


מזל דלי הוא יסוד אוויר, מקובע וחיובי. לכן זהו מזל תקשורתי אינטלקטואלי, זהיר ומוחצן. מזל דלי מחפש את התפישה הרעיונית המרכיבה את המציאות. זהו מזל המעורב בארגונים שונים ואוהב להיות בקשר עם אנשים עדיף בקבוצות. בן מזל דלי חייב להרגיש חופשי ואינו יכול לסבול את הרעיון של להיות מוגבל למישהו או למשהו. הוא אוהב דברים מתקדמים מודרניים, לשבור מסגרות קיימות וליצור מהפיכות. דלי הוא מזל הומניטרי השואף לעזור לאנושות בגדול. הוא אינטליגנטי, מקורי ובעל כושר המצאה.

חשיבה וגישה: בני מזל דלי מצטיינים באופקים רחבים ובחשיבה עצמאית, מופשטת  מקורית ומתקדמת הרחוקה מכל דעות קדומות. הם בעלי שיפוט אובייקטיבי וכושר המצאה ומגלים עניין רב בכל דבר חדש

ובלתי רגיל.

בריאות: האזור הפגיע בגוף הוא השוקיים. כמו כן אפשריות הפרעות במחזור הדם.  ​

מזל דגים–חודש אדר מתאריך 24.2 – 23.3

מזל דגים הוא יסוד מים, משתנה ושלילי. לכן זהו מזל רגשי מסתגל ומופנם. דגים הוא מזל בעל רגישות גבוהה מאוד ואמפתיה רבה. זהו מזל בעל יכולת מיסטית גבוהה. יש בבני מזל דגים דחף עמוק להקרבת העצמיות. לבן מזל דגים דמיון מפותח מאוד והוא יכול להאבד בו, בתוספת נטייה לבריחה מהמציאות בעזרת אלכוהול וסמים. מזל דגים הוא רומנטי ואוהב לאהוב. הוא לא אוהב לחשוב על בעיות ורוצה להישאר אופטימי גם כשזה בלתי אפשרי.

חשיבה וגישה: בן מזל דגים ניחן באינטואיציה, השראה, דמיון וכושר פיוטי. הוא מתרשם בקלות מכל חוויה ונוטה להתרגשות. צורת החשיבה חולמנית, לא ברורה, מעורפלת ומבולבלת.

בריאות: האזור הפגיע בגוף הוא כפות הרגליים.

למי שנולד בארץ ישראל – ניתן לקבל שעת לידה מדויקת במשרד הפנים ללא עלות – בטלפון: 3450* 

נא מלאו את הטופס ושלחולשירותכם תמיד חנה שוורץ אותנטיק

בחזרה לשיטות טיפול

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים